Найдорожчі монети 2011

Нова тема   Відповісти

Донизу

Найдорожчі монети 2011

Створювати  Cossack-harakternyk на тему Ср Вер 07, 2011 2:04 am

Редакція Forbes навела приклади, коли звичайний громадянин, до речі, не обов'язково нумізмат чи колекціонер, може стати володарем дорогого предмета нумізматики, вартість якого перевищує мільйон рублів. Такий експонат може залишитися в засіках фамільних рідкостей з дореволюційного періоду. Свій огляд Forbes склав на основі аналітичних даних весняних торгів у столичних аукціонних будинках. Ця інформація може виявитися корисною для кожного, хто хоче дізнатися - у скільки оцінюється та чи інша монета.

Отже, монета номіналом в 50 копійок 1929 року випуску - приблизна вартість 10 мільйонів рублів. Це монета, яку після згортання НЕПу було вирішено взагалі не чеканити. Кілька років тому такий полтинник - єдиний відомий на сьогодні примірник пробної карбування 1929 виявився в одній приватній колекції. У травні 2011 року на аукціоні «Знак'» він був проданий покупцеві, який зробив ставку по телефону, за 10 млн рублів. Це рекордна ціна на російську або радянську монету за останні три роки.

12 рублів 1836 року - таких було випущено всього одинадцять. На аукціонах вони з'являються вкрай рідко і незмінно зростають в ціні. У квітні така монета на аукціоні московської фірми «Монети та медалі» була продана за 4,65 млн рублів.

5 рублів 1907 року - цей екземпляр вийшов спецнакладу в 9 золотих монет. Зараз Час від часу вони з'являються на аукціонах. Наприклад, у березні на торгах аукціонного дому «Олександр» 5 рублів 1907 «пішли» за 4,35 млн рублів.

25 рублів 1908 року - вважаються дуже рідкісними монетами, проте за останні півтора року вони виставлялися на російських і зарубіжних аукціонах п'ять разів. У квітні 2011 року на аукціоні «Імперія» 25-рублівка нелучшей збереження - з забоїн і подряпинами - продалася за 1,9 млн рублів. У відмінному стані, без будь-яких ушкоджень, вона коштувала б удвічі більше.
Cossack-harakternyk
Cossack-harakternyk
Admin

К-ть повідомлень : 172
Дата регистрации : 06.09.2011
Возраст : 23

Переглянути профіль користувача http://denis.pp.ua/ , http://denis.pp.ua/

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі