Чистка бронзових монет

Нова тема   Відповісти

Донизу

Чистка бронзових монет

Створювати  супутник на тему Ср Лист 06, 2013 9:37 am

Бронзові монети чистять за тими ж рецептами , що і й мідні . Треба лише мати на увазі , що розчини типу Триалон , нашатирний спирт міняють колір бронзи (вона темнішає , робиться коричневою або чорною) . Блиск металу легко відновити , відмивши монету в теплій воді з невеликою кількістю попередньо нанесеної на неї зубної пасти.
Гас (керосин) - використовується для видалення чорних плям на світло- бронзових і латунних монетах . Промащують монету гасом і тримають деякий час , не даючи йому висихати . Потім потрібно стерти бруд, що утворився, ганчірочкою . Якщо плями не зійшли , то операцію повторити.
Виведення чорних і бурих плям з бронзи. Змішати трохи зубного порошку , сіль і харчову соду. Нанести цю суміш на плями. На сірник намотати ватку і , занурюючи в нашатирний спирт , розтирати цю суміш на плямах до повного їхнього зникнення.
Нашатирний спирт із зубною пастою змішують до стану рідкої сметани. Потім цей розчин наносять на поверхню монети і тримають деякий час - до повного розчинення плям чорноти , жовтизни та технічних потемнінь . Після цього монету миють м'якою намиленої щіточкою , протирають і сушать. Якщо чорнота не сходить , то діють цим розчином за допомогою ватки , намотаної на сірник , шляхом витирання плям до повного їхнього зникнення .
супутник
супутник

К-ть повідомлень : 198
Дата регистрации : 03.11.2013
Звідки : Буковина

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі