Найдорожчі сучасні обігові монети Росії

Нова тема   Відповісти

Донизу

Найдорожчі сучасні обігові монети Росії

Створювати  супутник на тему Пт Лист 15, 2013 11:51 am

Серед обігових монет Росії зустрічаються й рідкісні. Так, приміром, за 10 копійок 1999 року, випущені Санкт-Петербурзьким монетним двором, колекціонер покірливо віддасть 10 або 15 рублів. Правда, збут таких "дешевих рідкостей" буде непростий, якщо у Вас немає знайомих нумізматів.

Інша справа — по-справжньому дорогі монети Росії, за які будь-який обиватель може отримати цілий статок. Найрідкіснішою російської монетою впродовж вже декількох років вважаються санкт-петербурзькі п’ять рублів 1999 року. Вони тепер коштують близько 150 тисяч рублів, але деякі нумізмати готові заплатити за нечувану рідкість і більше. Ця монета — майже легенда.

Вважається, що номер два в топ-7 найбільш дорогих монет Росії — це 50 копійок 2001 року, викарбувані на Московському монетному дворі. Шукачеві потрібно звернути особливу увагу на літерку "М" під лівим копитом коня Георгія Побідоносця — справжня монета коштує 100 тисяч рублів.

Близько 10-15 тисяч можна отримати, виявивши у себе рубль або два рублі, випущені в 2001 році. Пам’ятайте, однак, що за такою вартістю колекціонери купують виключно звичайні монети номіналом в один і два рублі, а не поширені пам’ятні монети на честь СНД або сорокаріччя першого польоту Юрія Гагаріна в космос. Хоча й серед цих монет є дорогі різновиди.

Кілька тисяч нумізмати віддадуть за кожну монетку 2002 року номіналом в один, два або п’ять рублів. Ці гроші не випускалися у вільний обіг, але вважається, що кілька штук все ж блукають у надрах російського ринку, — тому й  ціна на них настільки перевищує номінальну вартість. Приблизно стільки ж коштують зараз і знамениті на всю країну монети 2003 року.

Єдину пораду, яку нумізмати-професіонали дають колекціонерам-новачкам і просто щасливчикам, яким вдалося виявити рідкісну і дорогу монету:  не поспішайте продавати свій міні-скарб навіть за десять тисяч рублів. Цілком можливо, що через пару років його вартість зросте вдвічі. Адже рідкісні монети — це не долари, і їх дбайливе зберігання ніколи не спричинить для Вас ні витрат, ні ризиків
супутник
супутник

К-ть повідомлень : 198
Дата регистрации : 03.11.2013
Звідки : Буковина

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви можете відповідати на теми у цьому форумі